Hall of fame

Kampioen 2020 (Competitie)
Kampioen 2020 (Competitie)
Gerda van Oorschot
Anpai
Berghem
Kampioen 2020 (Recreanten)
Kampioen 2020 (Recreanten)
Marianne Grin
Zaanse Muur
Zaandam
Kampioen 2019 (Competitie)
Kampioen 2019 (Competitie)
Twan van den Nieuwendijk
ENMV
Rotterdam
Kampioen 2019 (Recreanten)
Kampioen 2019 (Recreanten)
Ida Osinga
De Drie Seizoenen
Almere
Kampioen 2018 (competitie)
Kampioen 2018 (competitie)
Martha Pasterkamp
Furiten
Bussum
Kampioen 2018 (recreanten)
Kampioen 2018 (recreanten)
Ida Osinga
De Drie Seizoenen
Almere
Kampioen 2017 (competitie)
Kampioen 2017 (competitie)
Martha Pasterkamp
Furiten
Bussum
Nederlands Kampioen 2017 (recreanten)
Nederlands Kampioen 2017 (recreanten)
Franka de Vries
Schoon Spel
Berghem
Kampioen 2016 (competitie)
Kampioen 2016 (competitie)
Harry Kal
Bamboe Acht
Heemstede
Kampioen 2016 (recreanten)
Kampioen 2016 (recreanten)
Michel Lamers
De Negen Poorten
IJsselstein
Kampioen 2015 (Competitie)
Kampioen 2015 (Competitie)
Diana Westdijk
ENMV
Rotterdam
Kampioen 2015 (Recreanten)
Kampioen 2015 (Recreanten)
Lies Boskamp
Bamboe Acht
Heemstede
Kampioen 2014 (Competitie)
Kampioen 2014 (Competitie)
Désirée Heemskerk
ENMV
Rotterdam
Kampioen 2014 (Recreanten)
Kampioen 2014 (Recreanten)
Elly Branje
Schoon Spel
Berghem
Kampioen 2013 (Competitie)
Kampioen 2013 (Competitie)
Pauline van der Linden
ENMV
Rotterdam
Nederlands Kampioen 2013 (Recreanten)
Nederlands Kampioen 2013 (Recreanten)
Mattheu van Oorsouw
Schoon Spel
Berghem
Kampioen 2012 (Competitie)
Kampioen 2012 (Competitie)
Eveline Broers
De Negen Poorten
IJsselstein
Nederlands Kampioen 2012 (Recreanten)
Nederlands Kampioen 2012 (Recreanten)
Agnes Schaapsmeerders
Schoon Spel
Berghem
Kampioen 2011 (Competitie)
Kampioen 2011 (Competitie)
Dimphy van Grinsven
Schoon Spel
Berghem
Kampioen 2011 (Recreanten)
Kampioen 2011 (Recreanten)
Gemma Lamers
De Negen Poorten
IJsselstein
Kampioen 2010 (Competitie)
Kampioen 2010 (Competitie)
Marieke Koehorst
De Hoeksteen Utrecht
Kampioen 2010 (Recreanten)
Kampioen 2010 (Recreanten)
Ida Osinga
De Drie Seizoenen
Almere
Kampioen 2009
Kampioen 2009
Wim Rijnders
Kongrovers
Amsterdam