Groen 2019-2020

ZUIDPERIODE
Tussenstand na 7 speelronden

TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Henny18903421221/121/1431241282-312534198
2Heleen155861-744284410341101-4621350-140
3Liesbeth145731-980-183413624441812552157
4Wil P1452121821/121/12151-3642674912130
5Cock136324315416442341-81
6Mildred122780-951-431-71-62-2941804140
7Antoinette1226741961-15742061-57279
8Dini1135221/121/142501-31213842060-211
9Lenneke1134123421/121/12-622260-1711-334376
10Nelleke10540-1564871-372752691-140
11Carien1052232570-12541720-1762-55
12Joke846342884175
13Jos7141-1032602290-2180-113228
14Gerrit519941351-1114175
15Betty5-2230-1010-1041-3321211-890-2211-121
16Emmy3-5092-5321/121/10-1180-2020-1290-1461-63
17Shui Ying2-901-7421/121/121522-60-162
18Carla2-2000-991-1571-43
19Christien1-1291-129
Henny/Dini/WilP en Shui Ying/Lenneke/Emmy spelen op 21/1 een inhaalwedstrijd

SEIZOENSRANKING
stand na 14 speelronden

TPMJP
1Henny33*802
2Heleen28413
3Betty28-9
4Dini26*1103
5Wil P25*477
6Monique24988
7Marjolijn231027
8Nelleke23241
9Jos23147
10Lenneke20*132
11Liesbeth18138
12Antoinette1656
13Emmy16*-436
14Cock15605
15Mildred1487
16Carien12-914
17Shui Ying11*-307
18Winnifred9177
19Gerrit9-27
20Joke8463
21Carla7-111
22Christien1-129
23Anna00
24Ellen00
* nog een partij in te halen

OOSTPERIODE
Eindstand
(best of five)

1234567
TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Marjolijn2097041244261418213742492224154
2Monique208974152464238238415441414386
3Betty205402631-64415946741224334159
4Dini189584218424142020-1292151-784282
5Jos156351-42604108422221632861-171
6Nelleke124481-100-952652162982424227
7Henny122421-104418711141280-1751-137220
8Emmy1151421541-421-412661-19742172118
9Heleen111442-2824041362221-261-103
10Wil P10275280280-1641251-9442560-119
11Winnifred91774830041671-73
12Lenneke9-382780-822411-740-121279241
13Shui Ying6-2170-159132751-822-54
14Carla51881-144202
15Antoinette4-2110-1111-371-1621200-167
16Liesbeth3-1541160-194224
17Cock2-271-47120
18Marianne2-4130-1922-630-158
19Carien2-7900-2031-920-2010-1580-751-61
20Mildred1-531-53
21Gerrit0-2260-226
Anna00
Christien00
Ellen00