Valentijnstoernooi

Rik dicht, Lies nóg dichter bij toernooizege

Zaterdag verschenen 22 Bamboe Acht’ers aan de in totaal 33 tafels in de fraaie en vertrouwde zaal van College Hageveld. Door een flink aantal afmeldingen moesten Jacqueline, Jeroen en Marjoleine zich uiteindelijk concentreren op hun organisatorische taken. Dat zorgde er wel voor dat het Valentijnstoernooi weer op rolletjes verliep. De kapelzaal was zoals gewoonlijk weer mooi aangekleed, de nieuwe tafels met dito kleedjes met prachtige steenformaties versierd, de prijzen- en gebakstafels waren rijkelijk gevuld en alle 132 deelnemers tijdig voorzien van hun loopschema’s.

In de competitielijn – 68 spelers – streden 17 clubgenoten om toernooiwinst. Luuk en Eric maakten de beste start; na ronde 1 prijkten ze op plek 2 en 3. Luuk, Rik en Ineke wisten ook hun tweede partij winnend af te sluiten en Rik slaagde daarin zelfs een derde keer. Samen met Twan van den Nieuwendijk ging hij aan kop. Terwijl Twan zijn laatste partij eveneens won, moest Rik zijn meerdere erkennen in Jurgen Brink (en daarmee ook in Twan). Luuk behaalde uiteindelijk ook nog een top 10-plaats (8e).

Bij de recreatieve spelers was het verschil tussen de winnaar en de nummer 2 niet in tafelpunten uit te drukken. Koen van Dijk en onze Lies ‘buffelden’ vier keer anderhalf uur, waarna eerstgenoemde welgeteld 1 ‘minipunt’ meer wist te verzamelen dan Lies… Het lukte haar dus net niet om haar toernooizege van 2015 te herhalen. Niettemin betekende die voor Lies een succesvolle terugkeer naar de toernooitafel. Begin 2020 speelde ze haar laatste landelijke toernooi (bij de competitiespelers).

De andere vier Bamboe Acht’ers eindigden buiten de top 10, al scheelde dat voor Gerrit niet veel (11e).

0 reacties op “Rik dicht, Lies nóg dichter bij toernooizege

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.