Rood 2019-2020

ZUIDPERIODE
tussenstand na 7 speelronden

TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Eric206262594642-284122411541114214
2Yvonne185984884102420726841330-1481-103
3Luuk1666842222360-13927625841444168
4Bernadet16302410041661-101272-2813457
5Fons135142431-68411243201-7246
6Jeroen133000-17927128541661-561-163434
7Annet1223341161-711-600-1272594189
8Marjoleine11,55641-542970-12824442261,5372160
9Rik113301-410-13943184991-651190-195
10Wil1131121041131-281141-822262148
11Ineke112202-20-811-5342302400-16725
12Yvonne S1150-19942090-1822641141-142
13Ronald102362902501321-390-17641030-157
14Kanna101561-271-42332-2141620-1091-14
15René9,513741831-982640-1800-1211,5371-49
16Jacqueline92950-2010-12822231-331-7942301-46
17Jan71510-5621/121/14891430-10821000-25
18Aty6-1621-11121/121/10-1620-451-5222244
19Mieke3-38913221/121/10-2890-1982470-2180-52
20Leny1-2510-730-11041050-173
Aty, Jan en Mieke spelen 21/1 een inhaalwedstrijd

SEIZOENSRANKING
stand na 14 speelronden

TPMJP
1Luuk321182
2Eric32571
3Marjoleine31,5909
4Yvonne31431
5Wil2850
6Jeroen27352
7Yvonne S23-229
8Bernadet23-271
9René22,5-346
10Jan22*584
11Jacqueline22444
12Fons22315
13Kanna22100
14Rik22-101
15Mieke21*-229
16Annet18351
17Ineke18-178
18Ronald14-136
19Aty13*-508
20Leny8-749
* nog een partij in te halen

SPEELSCHEMA

OOSTPERIODE
Eindstand
(best of five)

1234567
TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Mieke1863741170-854770-103412321714149
2Marjoleine177261-584884336415542051-991-100
3Wil153520-30641894721-9041340-197247
4Jan1477945692-3142142380-2202-111-18
5Luuk14681220242000-644180283216
6Jeroen1346143241-220-67234264119
7Jacqueline125162822152132371-384369
8Yvonne S12222200-1000-96414521741560-157
9René121621332281-6341274370-2681-76
10Yvonne111980-7641692-552-16171-38293
11Kanna1116341831-691-384871-83
12Rik1112941252400-1082-3221131-1170-118
13Fons81929041072690-2470-150
14Eric8-8291-842311-460-78282
15Ineke7-401-471-760-1101230-614121
16Aty7-410-701201-541-6841310-143
17Annet61754175270
18Bernadet5-6220-3310-1531-390-994147
19Ronald4-1381-100-1131-15299
20Leny4-4980-2672881-1240-1541-41